Developer projektu

Sme developerská spoločnosť, ktorá si zakladá na precíznosti svojich projektov.

Naším hlavným cieľom je spokojnosť zákazníka a preto sa orientujeme na vytvorenie unikátnej architektúry a dôkladne preverenú lokalitu projektov. Klientom sa snažíme vyhovieť vo všetkých smeroch a preto si zakladáme na naplnení všetkých súčasných trendov a nárokov spoluprácou s osvedčeným tímom architektov a stavebníkov. Pre dosiahnutie maximálnej kvality si potrpíme na precíznosť prevedenia prác našich partnerov ako aj používanie materiálov tej najvyššej kvality. Architektom projektu je renomovaný architekt slovenskej komory architektov Ing.  Ing. arch. Andrej Rodziňák a staviteľom spoločnosť HL Build.

Projekt Timonova Residence je výnimočný svojim luxusným nádychom, čo potvrdzuje jeho lukratívna poloha v centre mesta, výnimočné dispozície bytov ako aj nadštandardné materiály. Pre tento a ďalšie pripravované projekty sme vytvorili konzorcium s jedným z najväčších rakúskych investičných developerov, ktorý ma za sebou mnoho úspešných projektov v Rakúsku ako aj v zahraničí.

Spolu s projektom Timonova Residence a úspešne ukončenými projektmi ako KZC Residence alebo Veža Euphoria pripravujeme ďalšie o ktorých budeme včas informovať. Viac informácii v časti „Naše projekty“